Garanti koşulları

 

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde firmamız tarafından 2 yıl garanti altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

 

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

İade koşulları

 

İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri Satış Belgesi ile beraber sadece MNG Kargo ile gönderebilirsiniz.

MNG Kargo  dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde ödeme sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde gönderi teslim alınmaz. 

 

Gönderinizin kargo firması tarafından teslim alınabilmesi için mutlaka güvenli taşınabilecek şekilde paketlenmiş olması gerekmektedir. 

 

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda  iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür, bu süre içerisinde iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.


İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.

 
İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 8’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 9’daki “Cayma Hakkı 
Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade etmek istediğiniz ürünler "Mesafeli satış sözleşmesi" şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartınıza 10 gün içerisinde yapılacaktır.

 

İptal talebinde bulunmuş olduğunuz kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği 2 ila 7 iş günü içerisinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup; iade işlemleri aynı gün içerisinde kredi kartına geri yansıtılmamaktadır. Firmamız ulaşan iade talepleri 24 saat içerisinde gerçekleştirilmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam etmekte ve sonuçlandırılmaktadır. İşleyiş ve iade süreci hakkında ayrıntılı bilgiyi tüm detayları ile birlikte bankaların müşteri hizmetleri servislerinden öğrenebilirsiniz.

 

Sipariş vermiş olduğunuz ürünleri iade etmek isterseniz, ürünü kargoya teslim ettikten sonra  0530 383 95 28 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak para iadenizin yapılacağı  IBAN numaranızı ve banka hesap bilgilerinizi iletmeniz gereklidir. Mutlaka sipariş ve IBAN sahibi aynı olmalıdır.  İlgili iade tutarları iade girişlerini takip eden Salı günleri EFT yöntemi ile banka hesaplarına gönderilmektedir.

 

İade ediilen ürünlerde taşıma esnasında ürünün zarar görmeyeceği şekilde paketleme yapılmalı ve gerekli koruması sağlanmalıdır aksi takdirde taşıma sırasında üründe olabilecek bir hasardan firmamız sorumlu değildir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR